ZPŮSOB A DORUČENÍ PLATBY

                          

Při nákupu nad 3000,- Kč máte poštovné ZDARMA

Zboží je skladem a expedujeme do 24 hodin od přijetí platby na náš účet. Pokud nemůžeme tuto lhůtu dodržet, budeme vás neprodleně kontaktovat.

 

 

ZPŮSOB DOPRAVY:

 

Česká Republika

 

  • Česká pošta (ČP) Balík Do ruky: 95,- Kč

 Zásilka bude doručena na Vaši adresu. O odeslání zboží budete informováni e-mailem. V případě neobdržení zásilky v uvedeném termínu doporučujeme kontaktovat ČP a informovat se, zda nedošlo k uložení zásilky na pobočce.

  • Česká pošta (ČP) Balík Na poštu: 85,- Kč 

 Zásilka bude k vyzvendutí na Vámi zvolené poště.

  •  Zásilkovna.cz (pobočka Z-point): 55 Kč

 Svou objednávku z e-shopu si běžně můžete vyzvednout na výdejním místě zásilkovny, která má pobočky po celé České Republice.

 

 

Slovenská Republika

 

  • Zásilkovna.sk (pobočka Z-point): 3 eur

Svou objednávku z e-shopu si běžně můžete vyzvednout na výdejním místě zásilkovny, která má pobočky po celé Slovenské Republice.

 

 

MOŽNOSTI PLATBY:

 

  • Bankovním převodem

 Pokud jste zvolili platbu bezhotovostně převodem, zašlete peníze na účet 1393564070/3030 - jako variabilní symbol použijte číslo objednávky. Údaje pro platbu převodem obdržíte také emailem. Pokud platbu neobdržíme do 2 pracovních dnů od odeslání objednávky, musíme objednávku zrušit.

  • Kartou online

Možnost platby kartou online, platbu tak uvidíme ihned a můžeme Vaše zboží odeslat co nejdříve.

 

 

Ochrana osobních údajů

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem o ochraně osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších dodatků a předpisů.